KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9355453
nr 935 5453
Margit Blixt-Bjärup
(1913-1991), Sverige
Pastell, Margit Blixt-Bjärup, signerad, Cannes 1958, 64x49
Margit Blixt-Bjärup, svensk bildkonstnär född 1913, död 1991.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 januari 2015
kl 19:43:16
19/1 19:30:35
Margit Blixt-Bjärup
Läs mer om Margit Blixt-Bjärup